همکاری در خرید و فروش کتاب
کتابها و مجله های با موضوع قرآن
کتابها و مجله های با موضوع احادیث معصومین
کتابها و مجله های با موضوع دعا

گروه های محصولات

کتابهای با موضوع پیامبر اسلام (ص)
کتابهای با موضوع حضرت زهرا (س)
کتابها و مجلات با موضوع امام علی (ع)
کتابها و مجلات با موضوع امام حسین (ع)
کتابها و مجلات با موضوع امام زمان (عج)
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش
کتابهای با موضوع سبک زندگی
کتابها و مجلات با موضوع تربیت
کتابها و مجلات با موضوع مداحی، مرثیه، موعظه و سخنرانی
کتابها و مجلات با موضوع امر به معروف و نهی از منکر
کتابها و مجلات با موضوع مسائل زنان
موضوع: رمان، داستان، فیلمنامه، سرگذشتنامه، خاطرات
موضوع: شعر
کتابها و مجلات با موضوع دفاع مقدس
کتابهای با موضوع علوم حدیث
کتابهای با موضوع مدیریت
کتابهای با موضوع اقتصاد
موضوع: رساله و احکام
کتابها و مجله های با موضوع فلسفه
کتابها ومجلات با موضوع اخلاق
کتابها و مجلات با موضوع علوم سیاسی
کتابها و مجلات با موضوع کلام و عقاید
کتابها و مجله های با موضوع تاریخ

مهمترین نکات برای خرید از فروشگاه

1- خریداران گرامی توجه داشته باشند که مبلغ بسته بندی نیز به مبلغ خرید اضافه می شود. که این مبلغ برای کتابها از هزار تومان تا پنج هزار تومان در هر بسته می باشد ولی در صفحه اصلی و قسمت توضیحات محصولات، این مبلغ نشان داده نمی شود.

2- روند خرید و ارسال و تحویل کتابها به این صورت می باشد که خریدار هنگامی که سفارش خرید را ثبت نماید، به عنوان سفارش معلق در پنل فروشنده قابل مشاهده است. در این زمان فروشنده با خریدار تماس گرفته و از قصد قطعی خریدار مبنی بر خرید کالا اطلاع می یابد. سپس فروشنده سفارش را به حالت آماده به ارسال تبدیل می نماید و در اسرع وقت سفارش را به قسمت واحد پشتیبانی و لجستیکی فروتل و یا واحد پستی مرتبط در شهر می رساند.

خریداران توجه نمایند که در صورت تماس فروشنده با آنها، هر چه زودتر وضعیت خرید را مشخص نمایند تا فروشنده بتواند زودتر بسته را به واحد پشتیبانی فروتل تحویل دهد.

بعد از رسیدن بسته به واحد لجستیکی فروتل و یا واحد پستی مربوطه، مراحل ثبت و ارسال و تحویل آن به خریدار به عهده سامانه فروتل و پست می باشد که این مرحله با توجه به نزدیکی یا دوری خریدار از فروشنده، بین دو تا پانزده روز می باشد. در طی این مدت هم خریدار و هم فروشنده می توانند وضعیت بسته را در قسمت پستی چک نمایند و از زمان تقریبی وصول آن اطمینان حاصل کنند.

3- اولویت بر پرداخت مبلغ کالا به صورت آن لاین است. در این صورت حتما تقاضای شما مورد تایید قرار می گیرد. اما امکان تکمیل فرم خرید بدون پرداخت نقدی درگاه بانکی نیز است، در صورت کامل بودن فرم خرید و اطمینان از قصد خریدار مبنی بر خرید کتاب، کتاب به آدرس پستی ایشان ارسال می شود و ایشان درب منزل کتاب را تحویل گرفته و مبلغ کتاب را به همراه هزینه بسته بندی و هزینه پستی پرداخت می کند. در این حالت خریدار اطمینان بیشتری از عملکرد ارسال و دریافت کتاب دارد.

برای آشنایی بیشتر با نحوه تکمیل سفارش به لینک زیر مراجعه فرمایید.

روند تکمیل سفارش خرید محصول در سامانه فروتل

4- در حال حاضر برخی کتابهایی که در سایت قرار داده شده اند دارای مبلغ مناسبی تخفیف می باشند که در قسمت توضیحات بیشتر کالا، توضیحات مناسب در مورد تخفیفات آن بیان شده است.

البته علاوه بر این مقدار تخفیفی که در سایت درج شده است، شما می توانید از طریق تماس ارتباط برقرار کرده و اگر امکانش باشد، تخفیف های بیشتری نیز دریافت کنید. در این صورت شما اگر خرید غیر نقدی (پرداخت درب منزل) با مبلغ تعیین شده فعلی انجام دهید، و توافق در زمینه تخفیف حاصل شده باشد، فروشنده کتاب یا مدیر سایت تعهد می کند که کتاب را با همان قیمت توافق شده ارسال کند و لذا فاکتور ارسالی را ویرایش کرده و قیمت کتاب تمام شده یا قیمت بسته بندی را کمتر از آنچه که است لحاظ می کند.

5- حداقل مبلغ خرید از سایت، در حال حاضر هفت هزار تومان می باشد. که سایت این حق را برای خود قائل است که این حداقل مبلغ لازم برای امکان خرید را در آینده تغییر دهد.

نکاتی در مورد مشخصات کتابها

1- کتابهای ثبت شده عمدتا چاپ قدیم هستند (یعنی حداقل دو سال از تاریخ چاپ آن گذشته) . البته باید توجه داشت که تفاوت چندانی بین آنها و کتابهای نو نیست. یعنی بسیاری از کتابهای ثبت شده در سایت هستند که با نوی آن هیچ تفاوتی ندارند و کیفیت آن با کیفیت نو برابر است و حتی استفاده شده هم نیستند، به غیر از آنکه در تملک افراد غیر فروشنده کتاب نو هستند.

2- کتابهای که ثبت می شوند سعی شده به صورت سریع و راحت مهمترین مشخصات آنها بیان شوند. لذا از بیان نکات ریزی در مورد موضوعات، جزئیات، فهرست، مقدمه و ... صرف نظر شده است. همچنین نکات دیگری که گاها ممکن است مهم باشند در موارد خاص خود ذکر شده اند. اگر برای کتابی توضیحات اضافه ای ثبت نشده، یعنی دارای آن موارد خاص نمی باشد.

3- کتابهایی که ثبت شده اند شابک و فیپا داخل صفحه مشخصات کتاب خورده اند و عکس از آن گرفته شده است. اما مواردی که بدون شابک باشند در این صورت عکس صفحه معرفی کتاب بدون شابک خواهد بود.کتابهای چاپ قدیمی، عموما شابک ندارند. با این حال تلاش شده اگه کتابی باشد که شابک نخورده باشد، آن را بیان کنم.

 

5. در مورد فروشندگان کتابها در سایت، در قسمت معرفی فروشندگان سعی شده معرفی گردند. البته با توجه به مشغله آنها و یا عدم همکاری کامل، برخی از آنها همیشه در دسترس مدیر سایت نباشند. در قسمت توضیحات کتابها، نام فروشنده ذکر شده که در صورت نیاز می توانید با مدیر سایت ارتباط برقرار کنید تا واسطه برقراری ارتباط با فروشنده فوق الذکر گردد.

 

6. تعداد کتابها عمدتاً یکی می‌باشد. اگر تعداد برخی کتابهای فروشی بیشتر از یک عدد باشد، در توضیحات کتابها، بیان می‌شود.