همکاری در خرید و فروش کتاب
کتابها و مجله های با موضوع قرآن
کتابها و مجله های با موضوع احادیث معصومین
کتابها و مجله های با موضوع دعا

گروه های محصولات

کتابهای با موضوع پیامبر اسلام (ص)
کتابهای با موضوع حضرت زهرا (س)
کتابها و مجلات با موضوع امام علی (ع)
کتابها و مجلات با موضوع امام حسین (ع)
کتابها و مجلات با موضوع امام زمان (عج)
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش
کتابهای با موضوع سبک زندگی
کتابها و مجلات با موضوع تربیت
کتابها و مجلات با موضوع مداحی، مرثیه، موعظه و سخنرانی
کتابها و مجلات با موضوع امر به معروف و نهی از منکر
کتابها و مجلات با موضوع مسائل زنان
موضوع: رمان، داستان، فیلمنامه، سرگذشتنامه، خاطرات
موضوع: شعر
کتابها و مجلات با موضوع دفاع مقدس
کتابهای با موضوع علوم حدیث
کتابهای با موضوع مدیریت
کتابهای با موضوع اقتصاد
موضوع: رساله و احکام
کتابها و مجله های با موضوع فلسفه
کتابها ومجلات با موضوع اخلاق
کتابها و مجلات با موضوع علوم سیاسی
کتابها و مجلات با موضوع کلام و عقاید
کتابها و مجله های با موضوع تاریخ

سلام.

این سایت در وهله اول با هدف فروش کتابهای کتابخانه خودم و دوستانم تشکیل شد. از آنجا که با گشت و گذار در اینترنت، سایت ها و راهکارهای زیادی برای فروش کتاب دست دوم دیدم، اما با وجود پیشرفت زیاد ارتباطات اینترنتی در ایران و رونق سایت های مختلفی با ایده های جدید، باز هم در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم، تأثیر چندانی ندارند و سرانجام مجبور خواهید شد به فروش کتاب دست دومتان به کتابفروشان رسمی دست دوم (کنار خیابان یا مغازه ها) راضی شوید که این گروه حتی یک دهم مبلغ کتاب را به شما پرداخت نمی کنند و در مواقع بسیاری حتی قیمت کیلویی کتاب را می پردازند. و از سمت دیگر، خیلی از کتابها را دیدم که دیگر چاپ نشده اند و به همین دلیل توجه مردم به آنها کم شده و عملا امکان استفاده از آنها مهیا نیست. از سمت دیگر برخی کتابهای پر کاربرد، با وجود چاپهای زیاد و متعدد و تیراژ بالا که سود آوری خوبی برای نویسنده و ناشرش داشته، اما قیمت خرید نو تا حدودی بالا است و برای خریداری که هدف غیر از اجبار در دروس آموزشی دانشگاهی و ... دارد، قید خرید کتاب را می زند. در کنار این اهداف، بحث کتابهای نفیس و ... است که نشان می دهد موضوع کتاب دست دوم یه موضوع تخصصی است که کسب و کار آن دامنه زیادی دارد.

در این زمینه حرف بسیار است که حتما در اخباری که در سایت منتشر می شوند، سعی خواهم کرد در این زمینه بیشتر بحث کنیم و در صورت نیاز برای معرفی راهکارهای موجود و مقایسه آنها، برخی از لینک های مهم تر آن را خواهم آورد.

لذا خودم قصد دست زدن به کنجکاوی جدیدی نموده و به هدف گسترش فرهنگ کتاب و مطالعه و همچنین گسترش امکان کسب و کار روی کتابها، به دنبال بازگشایی سایت فروش کتاب دست دوم رفتم. در این زمینه مدتی مطالعه داشته و راهکارهای مختلف را بررسی کردم و همچنین تجربیات مختلفی در اینترنت که می تواند مرتبط با مباحث سایت و فروش باشد را انجام دادم. در نهایت بعد از چند تجربه نیمه رسمی، اولین تجربه رسمی را با افتتاح این فروشگاه با کمک سامانه فروتل که سرویس فروشگاه ساز و لجستیک ارسال کالا به سراسر کشور از طریق اداره پست و همچنین پنل مطمئن پرداخت وجه کالا (چه با خرید اینترنتی کالا و یا پرداخت وجه پس از دریافت کالا از پست) می باشد، اقدام نمودم.

همچنین در زمینه مطالب مربوط به فروشگاه آن لاین، کتاب مجازی، خرید و فروش کتاب دست دوم و ... مطالب مختلفی بیان خواهم نمود.

شعار ما: نیاز هر ایرانی به مطالعه مناسب و کافی یک نیاز ضروری و بسیار مهم است.

سعی خواهیم نمود رقابت ما با سایر فروشندگان کتاب (فروشگاه های حقیقی یا مجازی و آن لاین، نو و دست دوم) به شکل رقابت دوستانه و همدلانه و همکاری باشد. هدف اصلی آگاهی دهی بیشتر جهت گسترش فرهنگ مطالعه و همچنین رونق کسب و کار کتاب می باشد.

قبل از استفاده از فروشگاه و خرید از آن نیاز است برخی نکات ضرروی و مهم را در مورد مراحل سفارش، توضیحات کتابها، و ... در سایت بدانید. لذا این گونه مسائل به صورت صفحات جداگانه در سایت ثبت شده اند و امکان دسترسی به آنها از طریق تبلیغات متنی لینک شده بالای قسمت محصولات صفحه اول وجود دارد.

ضروری است حتما از این لینک ها بازدید نموده و با دقت مطالعه نمایید. هر گونه مسئولیت بعدی بدون توجه به این مطالب بر عهده خریداران و بازدید کنندگان می باشد و سایت با اطلاع رسانی کافی در این موارد، مسئولیت خودش را رفع می نماید.

مهمترین نکات برای خرید از سایت سرای کتاب قم - حتما مطالعه کنید

نکاتی در مورد مشخصات کتابها

البته این پست ها در انتهای اکثر پست های اخبار سایت تکرار شده و تمام سعی خود را می نماییم که بازدید کننده و خریدار از این مسائل اطلاع کافی یابد.

معرفی مدیریت فروشگاه: محمد رحیمی. ساکن قم. ایمیل: 1234rahimi@gmail.com

شماره تماس: 09351740772

شماره ثابت: 32805032-025

آدرس: قم، پردیسان، بلوار مولوی، مجتمع برج آسمان، بلوک 5، واحد 12

کد پستی: 3749138745