همکاری در خرید و فروش کتاب

گروه های محصولات

کتابها و مجله های با موضوع قرآن
کتابها و مجله های با موضوع احادیث معصومین
کتابها و مجله های با موضوع تاریخ
کتابها و مجله های با موضوع دعا
کتابهای درسی و شرح و تلخیص حوزه علمیه
کتابهای درسی و دانشگاهی
کتابها و مجلات با موضوع کلام و عقاید
کتابها و مجلات با موضوع علوم سیاسی
کتابها و مجله های با موضوع فلسفه
کتابها ومجلات با موضوع اخلاق
کتابهای با موضوع سبک زندگی
کتابها و مجلات با موضوع تربیت
کتابها و مجلات با موضوع ادبیات
موضوع: رمان، داستان، فیلمنامه، سرگذشتنامه، خاطرات
موضوع: شعر
کتابها و مجلات با موضوع دفاع مقدس
موضوع: رساله و احکام
کتابها و مجلات با موضوع مداحی، مرثیه، موعظه و سخنرانی
کتابها و مجلات با موضوع طب سنتی و طب اسلامی
کتابهای با موضوع پیامبر اسلام (ص)
کتابهای با موضوع حضرت زهرا (س)
کتابها و مجلات با موضوع امام علی (ع)
کتابها و مجلات با موضوع امام حسین (ع)
کتابها و مجلات با موضوع امام زمان (عج)
کتابها و مجلات با موضوع مسجد
کتابها و مجلات با موضوع مسجد
کتابها و مجلات با موضوع امر به معروف و نهی از منکر
کتابها و مجلات با موضوع مسائل زنان
کتابهای با موضوع اقتصاد
کتابهای با موضوع ریاضی
کتابهای با موضوع فیزیک
کتابهای با موضوع کشاورزی

جستجوی دقیق در کل مطالب سایت سرای کتاب قم

در كل اينترنت
در اين سايت
میان صفحات فارسی

جستجوگر گوگل

  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

سلام.

این سایت در وهله اول با هدف فروش کتابهای کتابخانه خودم و دوستانم تشکیل شد. از آنجا که با گشت و گذار در سایت ها، سایت ها و راهکارهای زیادی برای فروش کتاب دست دوم دیدم، اما با وجود پیشرفت زیاد اینترنت در ایران و رونق سایت های مختلفی با ایده های جدید، باز هم در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم، تأثیر چندانی ندارند و سرانجام مجبور خواهید شد به فروش کتاب دست دومتان به کتابفروشان رسمی دست دوم (کنار خیابان یا مغازه ها) راضی شوید که این گروه حتی یک دهم مبلغ کتاب را به شما پرداخت نمی کنن و در مواقع بسیاری حتی قیمت کیلویی کتاب را می پردازند. و از سمت دیگر، خیلی از کتابها را دیدم که دیگر چاپ نشده اند و به همین دلیل توجه مردم به آنها کم شده و عملا امکان استفاده از آنها مهیا نیست. از سمت دیگر برخی کتابهای پر کاربرد، با وجود چاپهای زیاد و متعدد و تیراژ بالا که سود آوری خوبی برای نویسنده و ناشرش داشته، اما قیمت خرید نو تا حدودی بالا است و برای خریداری که هدف غیر از اجبار در دروس آموزشی دانشگاهی و ... دارد، قید خرید کتاب را می زند. در کنار این بحث کتابهای نفیس و ... است که نشان می دهد موضوع کتاب دست دوم یه موضوع تخصصی است که کسب و کار آن دامنه زیادی دارد.

در این زمینه حرف بسیار است که حتما در آینده، سعی خواهم کرد در این زمینه بیشتر بحث کنیم و برخی از لینک های مهم تر آن را خواهم آورد.

به همین دلیل خودم قصد دست زدن به کنجکاوی جدیدی نموده و به هدف گسترش فرهنگ کتاب و مطالعه و همچنین گسترش امکان کسب و کار روی کتابها، به دنبال بازگشایی سایت فروش کتاب دست دوم رفتم. در این زمینه مدتی مطالعه داشته و راهکارهای مختلف رو بررسی کردم و تجربیات مختلفی در اینترنت که می تواند مرتبط با مباحث سایت و فروش باشد داشتم رو انجام دادم. در نهایت بعد از چند تجربه نیمه رسمی، اولین تجربه رسمی را با افتتاح این فروشگاه با کمک سامانه فروتل که سرویس فروشگاه ساز و خدمات تبلیغات و لجستیک ارسال کالا به سراسر کشور و همچنین پنل دریافت معتبر و مطمئن وجه کالا (چه با خرید اینترنتی کالا و یا پرداخت وجه پس از دریافت کالا از پست) ارائه می دهد پرداختم.

در زمینه خدمات سامانه فروتل که در حال حاضر در کل کشور نمایندگان بسیاری دارد و تلاش می کند اولین سامانه ایران باشد که در تمام شهرها نمایندگی فعال داشته باشد و با جذب کاربران زیاد و همچنین فضای تبلیغاتی مناسب، زمینه مناسبی برای کسب و کار را فراهم سازد، حتما در اخبار آینده مطالب گوناگونی بیان خواهم کرد.

همچنین در زمینه مطالب مربوط به فروشگاه آن لاین، کتاب مجازی، خرید و فروش کتاب دست دوم و ... مطالب مختلفی بیان خواهم نمود.

شعار ما: نیاز هر ایرانی به مطالعه مناسب و کافی یک نیاز ضروری و بسیار مهم است.

سعی خواهیم نمود رقابت ما با سایر فروشندگان کتاب (فروشگاه های حقیقی یا مجازی و آن لاین، نو و دست دوم) به شکل رقابت دوستانه و همدلانه و همکاری باشد. هدف اصلی آگاهی دهی بیشتر جهت گسترش فرهنگ مطالعه و همچنین رونق کسب و کار با کتاب می باشد.

قبل از استفاده از فروشگاه و خرید از آن نیاز است برخی نکات ضرروی و مهم را در مورد مراحل سفارش، توضیحات کتابها، و ... در سایت بدانید. لذا این گونه مسائل به صورت صفحات جداگانه در سایت ثبت شده اند و امکان دسترسی به آنها از طریق تبلیغات متنی لینک شده بالای قسمت محصولات صفحه اول وجود دارد.

ضروری است حتما از این لینک ها بازدید نموده و با دقت مطالعه نمایید. هر گونه مسئولیت بعدی بدون توجه به این مطالب بر عهده خریداران و بازدید کنندگان می باشد و سایت با اطلاع رسانی کافی در این مورد، مسئولیت خودش را در این دسته مسائل و مشکلات رفع و معذور اعلام می نماید.

مهمترین نکات برای خرید از سایت سرای کتاب قم - حتما مطالعه کنید

نکاتی در مورد مشخصات کتابها

البته این پست ها در انتهای اکثر پست های اخبار سایت تکرار شده و تمام سعی خود را می نماییم که بازدید کننده و خریدار از این مسائل اطلاع کافی یابد.

معرفی مدیریت فروشگاه: محمد رحیمی. ساکن قم. ایمیل: 1234rahimi@gmail.com

کانل تلگرام ما جهت ارتباط راحت تر مشتری و فروشنده : https://telegram.me/sarayketabqom

شماره تماس: 09351740772

شماره ثابت: 36617623-025

آدرس: قم، بلوار نواب، نواب 15، کوچه 31، پلاک 417

کد پستی: 3719789166