همکاری در خرید و فروش کتاب

خبر : فعالیت قوی تر در تابستان 95

كد خبر    :  4549
  مدير
تاريخ خبر :  1395/03/15 - 23:42:37
با سلام مراجعه کنندگان گرامی سرای کتاب قم http://sarayketabqom.ir/ تشکر از همراهی شما عزیزان در مدت حدود هفت ماه. تلاش خواهم نمود در ایام تابستان اقدامات جدیدی جهت بهبود پروژه همکاری در خرید و فروش کتابهای دست دوم انجام دهم.

با سلام

مراجعه کنندگان گرامی سرای کتاب قم http://sarayketabqom.ir/ تشکر از همراهی شما عزیزان در مدت حدود هفت ماه.

در این مدت تجربیات مفید و جدیدی را خدمت شما داشتم و تلاش خواهم کرد که با تلاش بیشتر و اجرای ریزه کاریهای مفیدتر، به صورت بهتری در خدمت شما باشم.

در حال حاضر دست تنها هستم و چه در سایت و چه در کانال تلگرام تمام بار روی دوش خود من است. تمام تلاش من این است که در اسرع وقت بتوانم این پروژه نوپا را به جایی برسانم که بتوان با نفرات بیشتر در خدمت بود. هرچند در حال حاضر نفرات دیگری نیز پشت صحنه هستند و بسیار هم مفید واقع شده این همکاری و هماهنگی با این نفرات. ولی به هر حال منظورم نفرات جلوی صحنه است که بتوانند در خدمت کاربران و مراجعه کنندگان گرامی باشند و خدمات بهتری عرضه کنند.

در این زمینه امیدوارم برخی اقداماتی که در حال انجام آن هستم مفید واقع بیافتد و بتوانم هرچه سریعتر نفراتی که به کاربران و مراجعه کنندگان خدمات ارائه کنند را افزایش دهم.

و همچنین عذر خواهی می‌کنم بابت وقفه حدود یک ماهه‌ای که در بروز رسانی کانال تلگرام و همچنین سایت ایجاد شد که تابستان با فراغت بیشتری که فراهم است تلاش می‌کنم این کم کاری را جبران نمایم.

لذا رویه کار را در چه در تلگرام چه در سایت عوض می کنم. در کانال تلگرام بیشتر از آنکه لینک سایت را ارائه کنم که کاربران مجبور به مراجعه به سایت شوند، توضیحات کافی را سعی خواهم کرد در تلگرام ارائه کنم به همراه عکس‌های مناسب از کتابها که وقت اضافی از شما بابت مراجعه دوباره به سایت گرفته نشود.

اما در سایت سعی می‌کنم به مقوله تولید محتوا توجه بیشتری داشته باشم. یعنی در زمینه فروش کتاب دست دوم، سختی‌های این کار، ریزه‌کاریهای که وجود دارد یا می‌توان انجام داد، فروش کتاب در اینترنت، خرید کتاب از اینترنت، کلا خرید و فروش در اینترنت، ریزه‌کاریهای تجارت الکترونیکی، ریزه‌کاریهای کسب و کار و تجارت و فروشندگی موفق یا خرید موفق؛ و همچنین تمام این مسائل رو در مورد مسئله تخصصی کتاب دست دوم، بیان کنم. علاوه بر آن محتواهای مناسب دیگری در مورد مطالعه مفید، معرفی کتابهای مفید که خواندن آنها برای هر فردی لازم است، روشهای مناسب یادگیری، افزایش انگیزه جهت مطالعه و یادگیری و مسائل دیگری از این است نیز ارائه کنم.

و مهمتر از آن اینکه سعی می‌کنم با سایتهای که به بحث و تبادل نظر در مورد محتوای کتابها می‌پردازند ارتباط برقرار کرده و لینک مرتبط با هر کتاب را در زیر همان کتاب قرار دهم تا اگر مایل به شناخت بیشتری در مورد محتوای آن کتاب شدید، این قابلیت فراهم باشد. همچنین اگر امکانش باشد، سایتهایی که لینک کتابهای پی دی اف یا امثال آن را ارائه می‌کنم نیز ارتباط برقرار می‌کنم که اگر توانایی مالی خرید کتاب را نداشتید، آن کتاب را به صورت پی دی اف مطالعه کنید و اگر مناسب بود و نیاز به حضور فیزیکی آن علاوه بر وجود مجازی آن داشتید، از سایت سرای کتاب قم آن را خریداری نمایید.

و طرح‌های دیگری که در آینده از آنها صحبت خواهم کرد.

در واقع این کارهایی که در تابستان به دنبال انجام آن هستم، را باید زودتر از این آغاز می‌کردم. اما بهانه من برای این تأخیر چند ماهه، علاوه بر احتیاج به فرصت برای جا افتادن سایت، این بود که تا کنون به علت کارهای روزمره و همچنین کلاسهای درسی وقت مناسبی برای توجه بیشتر نداشتم. اما الان با رسیدن فصل تابستان و فراهم آمدن اوقات فراغت مناسب، این بهانه مرتفع گردیده و با گذشت هفت ماه از آغاز به کار پروژه، نیاز است با قدرت و دقت و تمرکز بیشتری پروژه را پیش ببرم.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي