همکاری در خرید و فروش کتاب

خبر : معرفی مختصر فروشندگان سرای کتاب قم

كد خبر    :  4424
  مدير
تاريخ خبر :  1395/02/09 - 16:44:32
به صورت مختصر فروشندگان کتاب سرای کتاب قم را که در حال حاضر با آنها همکاری داریم و کتابهای آنها را در سایت قرار داده ایم معرفی می نماییم.

1. مدیر سایت: محمد رحیمی که بدون هیچ توضیحی در پائین کتابهایی که برای فروش قرار داده مشخص است که کتابها را خودشان به صورت شخصی تهیه کرده و برای فروش قرار داده اند.

2. کتاب نفیس: که مایل نیستند که معرفی شوند. به همین دلیل در پائین کتابهایی که ایشان برای فروش قرار داده اند معرفی نشده اند. اما کتابهایی که ایشان برای فروش می گذارند را مدیر سایت شخصا متعهد شده و مسئولیت همه مسائل آن را بر عهده می گیرند.

3. کتاب طیب: که سابقه چندین ساله در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم دارند. البته در حال حاضر سطح همکاری با ایشان بسیار کمتر شده است.

4. عرشیان: کارشان به حدی کیفیت بالایی دارد که نیازی به معرفی ندارد.

5. جناب دکتر کمیجانی: از نویسندگان کتابهای انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن که کتاب را به صورت شخصی در اختیارسایت برای فروش گذاشته اند. شماره تماس نزد مدیر سایت محفوظ است.

6. جناب دکتر داوری: هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن که به صورت شخصی کتابهای تألیفی خودشان را در اختیار مدیر سایت قرار داده‌اند.

7. جناب دکتر غضنفری: هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن که به صورت شخصی کتابهای تألیفی خودشان را در اختیار مدیر سایت قرار داده‌اند.

8. جناب دکتر امانی: هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن که به صورت شخصی کتاب تألیفی خودشان را در اختیا مدیر سایت قرار داده اند. 

9. جناب سید محمد علی دیباجی: که خبر جداگانه ای برای همکاری با این بزرگوار جهت فروش کتابها منتشر شده در سایت سرای کتاب قم و تمام توضیحات ارائه شده است. 

10. جناب رسول قلیچ: که تعدادی از کتابهای ایشان در سایت قرار گرفت و بعد از مدت کوتاهی آن کتابها از سایت برداشته شد. لیکن ارتباط با ایشان برقرار است و برخی از کتابهای سفارشی دوستان که در سایت ثبت نشده، از طریق ایشان تهیه می گردد. 

و ...

که در صوروت لزوم اطلاعات تمامی فروشنده‌ها ارائه می‌گردد.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي