همکاری در خرید و فروش کتاب
تبلغات متني

محصولات تصادفی

مختصر المعانی
5,500 تومان
آیین دانشوری
3,000 تومان
مثلث مقدس
2,500 تومان

خبر : معرفی مختصر فروشندگان سرای کتاب قم

كد خبر    :  4424
  مدير
تاريخ خبر :  1395/02/09 - 16:44:32
به صورت مختصر فروشندگان کتاب سرای کتاب قم را که در حال حاضر با آنها همکاری داریم و کتابهای آنها را در سایت قرار داده ایم در اینجا معرفی می نماییم. البته برخی از این فروشندگان که همکاری بیشتری با سایت دارند را به صورت کاملتر و دقیق تر در خبرهای مجزا معرفی خواهیم نمود.

1. مدیر سایت: محمد رحیمی که بدون هیچ توضیحی در پائین کتابهایی که برای فروش قرار داده مشخص است که کتابها را خودشان به صورت شخصی تهیه کرده و برای فروش قرار داده اند.

2. بهار ایرانی: که در قسمت جزئیات کتابهای ایشان، بیان شده که فروشنده کتاب بهار ایرانی است و برای ارتباط با ایشان، بعد از قطعی شدن قصد شما برای خرید، با ایشان ارتباط برقرار می گردد برای کسب اجازه جهت برقراری ارتباط با خریدار. که در حال حاضر ایشان در دسترس نیستند و لذا قابلیت فروش کتابهای ایشان را برداشته ام و تنها جهت معرفی کتابها و بازدید قرار گرفته اند.

3. کتاب اسلامی: که در پاساژ قدس مغازه دارند و در قسمت جزئیات کتابهایی که ایشان برای فروش در سایت قرار داده اند، آدرس و شماره تماس ایشان درج شده است.

4. کتاب نفیس: که مایل نیستند که معرفی شوند. به همین دلیل در پائین کتابهایی که ایشان برای فروش قرار داده اند معرفی نشده اند. اما کتابهایی که ایشان برای فروش می گذارند را مدیر سایت شخصا متعهد شده و مسئولیت همه مسائل آن را بر عهده می گیرند.

5. کتاب طیب: که سابقه چندین ساله در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم دارند.

6. علی برزگران: که کتابهای دانشگاهی و درسی پیام نور رشته های کشاورزی و الکترونیک که برای فروش در سایت قرار گرفته از ایشان می باشد. شماره تماس و آدرس ایشان نزد مدیر سایت می باشد و اگر نیاز داشته باشید، می توانید با پیام در سایت یا کانال تلگرام، با فروشنده علی برزگران ارتباط برقرار کنید.

7. عرشیان: کارشان به حدی کیفیت بالایی دارد که نیازی به معرفی ندارد.

8. آقای شمس، عطاری یاس: که مغازه ایشان در نزدیکی محل سکونت مدیر سایت می باشد و شماره تماس و محل کار ایشان در نزد مدیر سایت محفوظ است و در صورت لزوم آن را ارائه می کند.

9. خانم دولابی: که شماره تماس منزل و شماره تلفن همراه و همچنین کانال تلگرام ایشان نزد مدیر سایت است و در صورت لزوم آن را ارائه می کند.

10. حاج آقای تارخی: از ساوه که کتابهای بدون استفاده کتابخانه ای در یکی از مدارس حوزه علمیه در ساوه را فرستاده اند تا اگر امکانش باشد برای ایشان بفروشم و مبلغش رو کتابهای جدید تهیه کنم یا اینکه به صورت نقدی پرداخت کنم جهت مخارج جاری مدرسه و طلبه ها.

11. خانم براتی: که بسته کامل ارشد مدیریت مدرسان شریف را داشتند که بعد از پیدا شدن مشتری برای قسمت بیشتر این بسته، تنها دو کتاب از آن باقی مانده در سایت قرار دادم تا اگر برای فردی مناسب شد، درخواست خرید را تکمیل کنند. همچنین شماره تماس ایشان محوظ است و اگر نیاز باشد ارائه می کنم.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي