همکاری در خرید و فروش کتاب

خبر : معرفی مختصر فروشندگان سرای کتاب قم

كد خبر    :  4424
  مدير
تاريخ خبر :  1395/02/09 - 16:44:32
به صورت مختصر فروشندگان کتاب سرای کتاب قم را که در حال حاضر با آنها همکاری داریم و کتابهای آنها را در سایت قرار داده ایم معرفی می نماییم.

1. مدیر سایت: محمد رحیمی که بدون هیچ توضیحی در پائین کتابهایی که برای فروش قرار داده مشخص است که کتابها را خودشان به صورت شخصی تهیه کرده و برای فروش قرار داده اند.

2. کتاب اسلامی: که در پاساژ قدس مغازه دارند و در قسمت جزئیات کتابهایی که ایشان برای فروش در سایت قرار داده اند، آدرس و شماره تماس ایشان درج شده است. که در حال حاضر کتابی از ایشان در سایت موجود نمی‌باشد. لیکن امکان ارتباط با ایشان از طریق مدیر سایت همچنان باقی است.

3. کتاب نفیس: که مایل نیستند که معرفی شوند. به همین دلیل در پائین کتابهایی که ایشان برای فروش قرار داده اند معرفی نشده اند. اما کتابهایی که ایشان برای فروش می گذارند را مدیر سایت شخصا متعهد شده و مسئولیت همه مسائل آن را بر عهده می گیرند.

4. کتاب طیب: که سابقه چندین ساله در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم دارند. البته در حال حاضر سطح همکاری با ایشان بسیار کمتر شده است.

5. عرشیان: کارشان به حدی کیفیت بالایی دارد که نیازی به معرفی ندارد.

6. آقای شمس، عطاری یاس: که شماره تماس و محل کار ایشان در نزد مدیر سایت محفوظ است و در صورت لزوم آن را ارائه می کند.

7. حاج آقای تارخی: از ساوه که کتابهای بدون استفاده کتابخانه ای در یکی از مدارس حوزه علمیه در ساوه را فرستاده اند تا اگر امکانش باشد برای ایشان بفروشم و مبلغش رو کتابهای جدید تهیه کنم یا اینکه به صورت نقدی پرداخت کنم جهت مخارج جاری مدرسه و طلبه ها.

8. انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن. آدرس: قم، بلوار پانزده خرداد، جنب امامزاده احمد. (داخل کوچه) شماره تماس نزد مدیر سایت موجود است و در صورت درخواست شماره تماس ارائه می گردد.

9. جناب آقای حاصلی: از نویسندگان کتابهای انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن که کتاب را به صورت شخصی و نه ازطرف دانشگاه در اختیار سایت برای فروش گذاشته اند. شماره تماس هم نزد مدیر سایت محفوظ است.

10. جناب دکتر کمیجانی: از نویسندگان کتابهای انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن که کتاب را به صورت شخصی در اختیارسایت برای فروش گذاشته اند. شماره تماس نزد مدیر سایت محفوظ است.

11. کتابخانه دانشکده علوم و معارف قرآن قم، برخی از کتابهای مرجوعی کتابخانه را برای فروش در اختیار سایت قرار داده اند. و تمام مسائل مربوط به فروش را به سایت واگذار کرده و نیازی به تماس با مسئول کتابخانه برای خرید کتاب نیست.

12. جناب دکتر داوری: هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن که به صورت شخصی کتابهای تألیفی خودشان را در اختیار مدیر سایت قرار داده‌اند.

13. جناب دکتر غضنفری: هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن که به صورت شخصی کتابهای تألیفی خودشان را در اختیار مدیر سایت قرار داده‌اند.

14. جناب دکتر عشریه: هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن که به صورت شخصی برخی کتابهای مازاد کتابخانه‌شان را برای فروش در اختیار مدیر سایت قرار داده‌اند.

و ...

که در صوروت لزوم اطلاعات تمامی فروشنده‌ها ارائه می‌گردد.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي