همکاری در خرید و فروش کتاب
تبلغات متني

محصولات تصادفی

صحیفه سجادیه قطع جیبی
5,000 تومان
موجود نيست
اخلاق محمدی
2,000 تومان
موجود نيست
مناقب فاطمی
6,500 تومان

خبر : معرفی مختصر فروشندگان سرای کتاب قم

كد خبر    :  4424
  مدير
تاريخ خبر :  1395/02/09 - 16:44:32
به صورت مختصر فروشندگان کتاب سرای کتاب قم را که در حال حاضر با آنها همکاری داریم و کتابهای آنها را در سایت قرار داده ایم در اینجا معرفی می نماییم. البته برخی از این فروشندگان که همکاری بیشتری با سایت دارند را به صورت کاملتر و دقیق تر در خبرهای مجزا معرفی خواهیم نمود.

1. مدیر سایت: محمد رحیمی که بدون هیچ توضیحی در پائین کتابهایی که برای فروش قرار داده مشخص است که کتابها را خودشان به صورت شخصی تهیه کرده و برای فروش قرار داده اند.

2. کتاب اسلامی: که در پاساژ قدس مغازه دارند و در قسمت جزئیات کتابهایی که ایشان برای فروش در سایت قرار داده اند، آدرس و شماره تماس ایشان درج شده است.

3. کتاب نفیس: که مایل نیستند که معرفی شوند. به همین دلیل در پائین کتابهایی که ایشان برای فروش قرار داده اند معرفی نشده اند. اما کتابهایی که ایشان برای فروش می گذارند را مدیر سایت شخصا متعهد شده و مسئولیت همه مسائل آن را بر عهده می گیرند.

4. کتاب طیب: که سابقه چندین ساله در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم دارند.

5. علی برزگران: که کتابهای دانشگاهی و درسی پیام نور رشته های کشاورزی و الکترونیک که برای فروش در سایت قرار گرفته از ایشان می باشد. شماره تماس و آدرس ایشان نزد مدیر سایت می باشد و اگر نیاز داشته باشید، می توانید با پیام در سایت یا کانال تلگرام، با فروشنده علی برزگران ارتباط برقرار کنید.

6. عرشیان: کارشان به حدی کیفیت بالایی دارد که نیازی به معرفی ندارد.

7. آقای شمس، عطاری یاس: که مغازه ایشان در نزدیکی محل سکونت مدیر سایت می باشد و شماره تماس و محل کار ایشان در نزد مدیر سایت محفوظ است و در صورت لزوم آن را ارائه می کند.

8. خانم دولابی: که شماره تماس منزل و شماره تلفن همراه و همچنین کانال تلگرام ایشان نزد مدیر سایت است و در صورت لزوم آن را ارائه می کند.

9. حاج آقای تارخی: از ساوه که کتابهای بدون استفاده کتابخانه ای در یکی از مدارس حوزه علمیه در ساوه را فرستاده اند تا اگر امکانش باشد برای ایشان بفروشم و مبلغش رو کتابهای جدید تهیه کنم یا اینکه به صورت نقدی پرداخت کنم جهت مخارج جاری مدرسه و طلبه ها.

10. انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن. آدرس: قم، بلوار پانزده خرداد، جنب امامزاده احمد. (داخل کوچه) شماره تماس نزد مدیر سایت موجود است و در صورت درخواست شماره تماس ارائه می گردد.

11. جناب آقای حاصلی: از نویسندگان کتابهای انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن که کتاب را به صورت شخصی و نه ازطرف دانشگاه در اختیار سایت برای فروش گذاشته اند. شماره تماس هم نزد مدیر سایت محفوظ است.

12. جناب دکتر کمیجانی: از نویسندگان کتابهای انتشارات دانشگاه علوم و معارف قرآن که کتاب را به صورت شخصی در اختیارسایت برای فروش گذاشته اند. شماره تماس نزد مدیر سایت محفوظ است.

13. کتابخانه دانشکده علوم و معارف قرآن قم، برخی از کتابهای مرجوعی کتابخانه را برای فروش در اختیار سایت قرار داده اند. و تمام مسائل مربوط به فروش را به سایت واگذار کرده و نیازی به تماس با مسئول کتابخانه برای خرید کتاب نیست.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي