همکاری در خرید و فروش کتاب

خبر : سیستم همکاری در فروش کتابهای دست دوم

كد خبر    :  4339
  مدير
تاريخ خبر :  1394/12/05 - 16:10:40
دوستان عزیز که مایل هستند با ایشان جهت فروش کتابهای دست دومشان همکاری نمایم و کتابهایشان را در فرصت زمانی کمی به فروش برسانند، حتما حتما پیام بگذارند.

از آنجا که سایتهای تبلیغات مختص تبلیغات کالای خاصی نیست، و همه جور تبلیغات در آن یافت می‌شود جویندگان تخصصی کتابهای دست دوم در آنها زیاد نیست.

از طرف دیگر مزیت آنها این است که شاید گاهگاهی کسانی که به قصد خرید و دیدن کالاهای دیگر آمده‌اند نیز نگاهی به لیست فروش کتابهای دست دوم می‌اندازند.

ولی مشکل اینجا است که نگاه انداختن به لیست فروش کتابها دردی را دوا نمی‌کند. از آنجا که اجناس عرضه شده دست دوم و از سوی فروشندگان مختلفی است، لذا اعتماد اندکی را جلب می‌کند و به خصوص آنکه در کنار کالاهای الکترونیک و برخی کالاهای دیگر که امکان خرابی در آنها بسیار است وجود دارد لذا به شدت حس بی‌اعتمادی ایجاد می‌کند.

اما با ایجاد یک سایت قوی مختص فروش کتاب دست دوم و جذب فروشندگان بزرگ و تعریف تک تک کتابها در آن، برای جویندگان کتابهای دست دوم تخصصی سایت مناسبی فراهم خواهد شد که بتوانند بیشترین کتابهای مورد نیاز خود را در آنجا به قیمت مناسب بیابند. از طرف دیگر چنین سایتی اعتماد را برای خرید حتی کتابهای که در نگاه اولیه نیاز چندانی به آنها نیست زیاد می‌کند. زیرا که بعد از خواندن کتاب می‌توانند آن را در اسرع وقت دوباره در همین سایت بفروشند.

از طرف دیگر کتاب محصولی است که دست دوم آن نیز چندان خرابی و مشکل ندارد به جز پارگی در چند صفحه و ... که آنها را نیز می‌توان با رعایت برخی موارد حل نمود.

امیدوارم که با همکاری با یکدیگر بتوانیم هر چه زودتر چنین فروشگاهی را ایجاد کنیم و همه با هم در سودهایی که از آن نصیبمان می‌شود شریک باشیم.

دوستان عزیز و گرانقدر که مایل به همکاری هستند، می‌توانید از قسمت تماس با ما در بالای سایت پیام بگذارید. همچنین اگر در قسمت نظرات این محصول نیز پیام بگذارید یا به ایمیل‌های زیر پیام بگذارید در اسرع وقت جواب داده می شود و با شما تماس گرفته می شود.

ایمیل های فروشگاه:

1234rahimi@gmail.com

1234rahimi@chmail.com

لینک دعوت به تلگرام کتاب دست دوم :

https://telegram.me/sarayketabqom

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي