همکاری در خرید و فروش کتاب

خبر : مطالب ضروری جهت خرید از فروشگاه

كد خبر    :  4305
  مدير
تاريخ خبر :  1394/11/25 - 23:34:36
برخی از مطالبی که حتما باید خریداران و بازدید کنندگان این فروشگاه از آن اطلاع داشته باشند، در صفحات جداگانه سایت درج گردده و لینک آن در ادامه خبر می آید.

در بالای صفحه و قبل از نمایش خلاصه محصولات فروشگاه، چندین لینک به صورت متن کوتاه - تبلیغ متنی قرار گرفته اند جهت آشنایی بیشتر بازدید کنندگان سایت و خریداران فروشگاه. عکس این لینک ها و مکان قرار گیری آنها را در زیر می بیند.

همچنین این لینک ها سعی می شود که در اکثر اخبار مربوط به سایت کتاب قم و همچنین در قسمت درباره ما در آخر مطالب قرار گیرند که تا احتمال عدم اطلاع بازدید کنندگان و خریداران فروشگاه از این مسائل کاهش یابد.

در حال حاضر دو پست آماده شده است.

1. تخفیفات ویژه سرای کتاب قم - حتما مطالعه کنید

که حتما باید آن را ابتدا مطاله و سپس فرایند خرید را تکمیل نمایید. در صورت عدم مطالعه آن، و تکمیل فرم سفارش خرید و تماس با شما و قبول نکردن برخی موارد جهت خرید کتاب، متاسفانه امکان کنسل شدن سفارش شما زیاد می باشد. لذا حتما آن را مطالعه نمایید.

2. نکاتی در مورد مشخصات کتابها

هرچند این لینک به اندازه لینک اولی اهمیت ندارد، اما در کل جهت دانستن مسائل اساسی در مورد کتابها ضروری است. مثلا شاید فردی بعد از خرید کتاب ادعا نماید من گمان می کردم این کتاب قطع جیبی است و لذا آن را خریداری نمود. و کتاب قطع وزیری یا بزرگتر را نمی خواهم. یا گمان می کردم این کتاب صفحات داخلی اش رنگی است و .. . لذا برای رفع این گونه سوء تفاهم ها از قبل و جلوگیری از مشکلات بعدی ناشی از این گونه اشتباهات، بهتر است این لینک را هم به خوبی مطالعه نمایید.

البته در آینده حتما به منوهای بالای صفحه فروشگاه منویی با عنوان معرفی فروشنده ها اضافه می گردد که هر کدام شرایط و وضعیت خاص خود را دارند. در آن مورد نیز باید مطالعه کافی را نموده و جهت خرید هر کتاب باید با فروشنده همان کتاب ارتباط برقرار نمایید. اما در حال حاضر این فروشگاه تنها یک فروشنده دارد و لذا ارتباط با مدیر برای خرید هر کتاب کفایت می کند.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي