همکاری در خرید و فروش کتاب

خبر : مختصری از راهی که آمدیم و می خواهیم برویم

كد خبر    :  4295
  مدير
تاريخ خبر :  1394/11/19 - 18:17:11
هدف از تشکیل این فروشگاه، کمک به خرید و فروش کتاب های دست دوم و همچنین گسترش فرهنگ مطالعه در کشور عزیزمان می باشد.

سلام.

این سایت در وهله اول با هدف فروش کتابهای کتابخانه خودم و دوستانم تشکیل شد. از آنجا که با گشت و گذار در سایت های مختلف، با وجود راهکارهای مختلف، دیدم که خیلی از این راهکارها با وجود پیشرفت زیاد اینترنت در ایران، باز هم در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم، تأثیر چندانی ندارند و سرانجام مجبور خواهید شد راضی به کتابفروشانی شوید که حتی یک دهم مبلغ کتاب را به شما پرداخت نمی کنن و در مواقع بسیاری حتی قیمت کیلویی کتاب را می پردازند. و از سمت دیگر، خیلی از کتابها را دیدم که دیگر چاپ نشده اند و به همین دلیل توجه مردم به آنها کم شده و عملا امکان استفاده از آنها مهیا نیست. از سمت دیگر برخی کتابهای پر کاربرد، با وجود چاپهای زیاد و متعدد و تیراژ بالا که سود آوری خوبی برای نویسنده و ناشرش داشته، اما قیمت خرید نو تا حدودی بالا است و برای خریداری که هدف غیر از اجبار در دروس آموزشی دانشگاهی و ... دارد، قید خرید کتاب را می زند.

در این زمینه حرف بسیار است که حتما در قسمت اخبار سایت، سعی خواهم کرد در این زمینه بیشتر بحث کنیم و برخی از لینک های مهم تر آن را نیز خواهم آورد.

به همین دلیل خودم قصد دست زدن به کنجکاوی جدیدی نموده و به هدف گسترش فرهنگ کتاب و مطالعه و همچنین گسترش امکان کسب و کار روی کتابها، به دنبال بازگشایی سایت فروش کتاب دست دوم رفتم. در این زمینه مدتی مطالعه داشته و راهکارهای مختلف رو بررسی کردم و تجربیات مختلفی در اینترنت که می تواند مرتبط با مباحث سایت و فروش باشد داشتم. و در نهایت بعد از چند تجربه نیمه رسمی، اولین تجربه رسمی را با افتتاح این فروشگاه با کمک سامانه فروتل که سرویس فروشگاه ساز و خدمات تبلیغات و لجستیک ارسال کالا به سراسر کشور و همچنین پنل دریافت معتبر و مطمئن وجه کالا (چه با خرید اینترنتی کالا و یا پرداخت وجه پس از دریافت کالا از پست) ارائه می دهد پرداختم.

در زمینه خدمات این سامانه که در حال حاضر در کل کشور نمایندگان بسیاری دارد و تلاش می کند اولین سامانه ایران باشد که در تمام شهرها نمایندگی فعال داشته باشد و با جذب کاربران زیاد و همچنین فضای تبلیغاتی مناسب، زمینه مناسبی برای کسب و کار را فراهم سازد، حتما در اخبار آینده مطالب گوناگونی بیان خواهم کرد.

همچنین در زمینه مطالب مربوط به فروشگاه آن لاین، کتاب مجازی، خرید و فروش کتاب دست دوم و ... مطالب مختلفی بیان خواهم نمود.

معرفی مدیریت فروشگاه: محمد رحیمی. ساکن قم. ایمیل: 1234rahimi@gmail.com

که توسط سایت فروتل مشخصات آن تأیید شده و حتی امکان درخواست نماد اعتبار را دارا می باشد.

سعی خواهیم نمود رقابت ما با سایر فروشندگان کتاب (فروشگاه های حقیقی یا مجازی و آن لاین، نو و دست دوم) به شکل رقابت دوستانه و همدلانه و همکاری باشد. هدف اصلی آگاهی دهی بیشتر جهت گسترش فرهنگ مطالعه و همچنین رونق کسب و کار با کتاب می باشد.

قبل از استفاده از فروشگاه و خرید از آن نیاز است برخی نکات ضرروی و مهم را در مورد مراحل سفارش، توضیحات کتابها، و ... در سایت بدانید. لذا این گونه مسائل به صورت صفحات جداگانه در سایت ثبت شده اند و امکان دسترسی به آنها از طریق تبلیغات پستی بالای قسمت محصولات صفحه اول

ضروری است حتما از این لینک ها بازدید نموده و با دقت مطالعه نمایید. هر گونه مسئولیت بعدی بدون توجه به این مطالب بر عهده خریداران و بازدید کنندگان می باشد و سایت با اطلاع رسانی کافی در این مورد، مسئولیت خودش را در این دسته مسائل و مشکلات رفع و معذور اعلام می نماید.

تخفیفات ویژه سرای کتاب قم - حتما مطالعه کنید

نکاتی در مورد مشخصات کتابها

البته این پست ها در انتهای اکثر پست های اخبار سایت تکرار شده و تمام سعی خود را می نماییم که بازدید کننده و خریدار از این مسائل اطلاع کافی یابد.

لینک دعوت به تلگرام کتاب دست دوم :

https://telegram.me/sarayketabqom

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي