همکاری در خرید و فروش کتاب

خبر : آغاز به کار فروشگاه

كد خبر    :  4293
  مدير
تاريخ خبر :  1394/11/18 - 18:19:54
آغاز به کار فروشگاه و سایت «سرای کتاب قم»

با خوشحالی و افتخار اعلام می کنم که فروشگاه کتاب دست دوم «سرای کتاب قم» آغاز به کار نمود.

این کتاب فروشی توانایی ارسال کتاب به تمام نقاط کشور را دارا می باشد و حاضر به همکاری با کلیه کسانی که علاقه مند به فروش کتابهای دست دوم می باشد است.

در آغاز کار نیاز است که مطالبی در زمینه کتاب، ضرورت مطالعه، افزایش انگیزه مطالعه، کتاب فروشی های دست دوم و نو، کتاب های نو و دست دوم، تفاوت قطع های کتاب، مزیت ها و مشکلات خرید کتاب دست دوم، مزیت ها و مشکلات خرید کتاب از فروشگاه آن لاین یا فروشگاه حقیقی و ... بیان شود.

این قسمت در واقع علاوه بر جذب مخاطب از گوگل و موتورهای جستجو، هدف بالاتری از آن را دنبال خواهد کرد. و آن هم بررسی روند کسب و کار در این حوزه، رساندن اطلاعات کافی به مخاطب در این زمینه، و گسترش فرهنگ کتابخوانی می باشد.

شما می توانید در هر روز با مطالب جذاب و زیبایی که در این زمینه تهیه می کنیم همراه باشین.

قابل ذکر است اگر متنی کپی بود، حتما یا تنها منبع آن ذکر می شود بدون بیان خود مطلب، یا حداکثر خلاصه ای از آن به همراه لینک منبع قرار داده می شود.

همچنین تعهد می دهیم تمام سایت ها و ارکان های مرتبط با موضوع کتاب و مسائل جنبی آن را نیز مد نظر قرار داده و آنها را به مرور زمان به مخاطبان خودمان معرفی خواهیم کرد.

و این کارها را جنبی و فرعی نسبت به اصل فروش در این فروشگاه نمی دانیم. بلکه آن را هدف و اصل اول دانسته و فروش کتابهای دست دوم را فرع می دانیم.

همچنین تلاش خواهیم کرد بیشتر از آن که یه فروشگاه خشک و بدون ارتباط کافی مشتری و فروشنده باشد، یک فروشگاهی باشیم که ارتباطات بسیار قوی و مفیدی با مشتریان فراهم نموده و تمام سعی خود را جهت برطرف کردن نیازهای مشتریان در زمینه کتاب خواهیم نمود. به نوعی اولین فروشگاه به صورت صفحات اجتماعی رو تلاش خواهیم نمود که بسازیم. حال تا چه حد می توانیم در این زمینه موفق شویم به گذر زمان نیازمند است.

علاوه بر اینکه تلاش خواهیم نمود که فرایند فروش در این فروشگاه، فرایند فروش یه طرفی از سمت فروشنده به مشتری نباشد، همچنین تلاش خواهیم نمود که فروشنده این سایت واحد و تنها از سوی مدیر سایت نباشد. سعی خواهیم نمود امکان فروش برای سایر دوستان و عزیزان مخاطب و همراه این سایت را فراهم نموده و به نوعی گستردگی و وسعت کتابهای فروشی خود را افزایش دهیم. همچنین امکان درخواست خرید گذاشتن از سوی افرادی که نیاز به کتابهای خاصی برای خود می باشند را نیز فراهم کنیم که اگر فردی چنین کتابی را داشت، و بعد از دیدن آگهی مایل به فروش آن شد، بتواند با خریدار تماس گرفته و نیاز او را برطرف سازد.

همچنین سعی می کنیم علاوه بر این امکانات، امکان فروش کتابخانه (تعداد زیاد و عنوان های زیاد کتاب به شکل یک واحد کتابخانه را) نیز فراهم سازیم. این امکان برای افرادی که ضرورت به پول کتابها دارند و نمی توانند صبر کنن تا تک تک کتابها به فروش رود، یا کسانی که می خواهند در کمترین فرصت یه کتابخانه کامل ایجاد نمایند، می تواند مفید باشد.

شعار ما: نیاز هر ایرانی به مطالعه مناسب و کافی یک نیاز ضروری و بسیار مهم است.

قبل از استفاده از فروشگاه و خرید از آن نیاز است برخی نکات ضرروی و مهم را در مورد مراحل سفارش، توضیحات کتابها، و ... در سایت بدانید. لذا این گونه مسائل به صورت صفحات جداگانه در سایت ثبت شده اند و امکان دسترسی به آنها از طریق تبلیغات پستی بالای قسمت محصولات صفحه اول

ضروری است حتما از این لینک ها بازدید نموده و با دقت مطالعه نمایید. هر گونه مسئولیت بعدی بدون توجه به این مطالب بر عهده خریداران و بازدید کنندگان می باشد و سایت با اطلاع رسانی کافی در این مورد، مسئولیت خودش را در این دسته مسائل و مشکلات رفع و معذور اعلام می نماید.

تخفیفات ویژه سرای کتاب قم - حتما مطالعه کنید

نکاتی در مورد مشخصات کتابها

البته این پست ها در انتهای اکثر پست های اخبار سایت تکرار شده و تمام سعی خود را می نماییم که بازدید کننده و خریدار از این مسائل اطلاع کافی یابد.

لینک دعوت به تلگرام کتاب دست دوم :

https://telegram.me/sarayketabqom

 

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي